Ukioklubas Naujienos Žuvininkystė Žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programos tarpinis vertinimas

Žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programos tarpinis vertinimas

2011-04-08

Balandžio 4 d. vykusiame Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programos valdymo komitete buvo pristatyti Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programos tarpinio vertinimo rezultatai ir rekomendacijos.

Atsižvelgiant į Europos Sąjungos teisės aktus, Lietuva, kaip ir kitos ES šalys narės, pagal Europos Komisijos nustatytą ir parengtą metodologiją turi parengti Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programos (Veiksmų programa) tarpinį vertinimą.

Veiksmų programos tarpinis vertinimas buvo atliekamas siekiant išnagrinėti visos Veiksmų programos veiksmingumą, įvertinti Veiksmų programos valdymo kokybę ir efektyvumą, patikrinti Veiksmų programos progresą, bei, atsižvelgiant į įgyvendinimo analizės rezultatus, siekti pakoreguoti Veiksmų programą taip, kad pagerėtų paramos teikimo kokybė ir Veiksmų programos įgyvendinimas.

Europos regioninės politikos instituto ekspertai pristatė tarpinio vertinimo rezultatus ir plačiau pakomentavo tarpinio vertinimo metodologiją, etapus, vertinimo turinį bei priemones. Atsižvelgdami į tyrimo metu nustatytas problemines sritis, ekspertai pateikė rekomendacijas, kaip turėtų būti šalinamos kliūtys, trukdančios sėkmingai įgyvendinti Veiksmų programą.

Tarpinio vertinimo metu buvo analizuojamas 2007–2009 m. Veiksmų programos įgyvendinimo laikotarpis, todėl daugelis pastebėjimų, kuriuos vertintojai pateikė sėkmingai tolimesnei Veiksmų programos eigai užtikrinti, jau buvo įgyvendinti 2010 m.

Socialiniai ekonominiai partneriai pateikė savo pastabas ir pasiūlymus, į kuriuos bus atsižvelgta. Visa tai įtraukta į Veiksmų programos tarpinio vertinimo ataskaitą, kuri bus teikiama Europos Komisijai.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
Prisjungti Registruotis
Užsisakyk naujienlaiškį!
Palaukite...

Ar draudžiate ūkinius gyvūnus?

Loading...

Skaityti straipsnį »

Daugiau apklausų

Mūsų draugai

UkioKlubas.lt FACEBOOK'E!

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite