Ukioklubas Forumas Žemės Ūkis Darbas pas ūkininkus

Darbas pas ūkininkus

Atsakyti
2012-04-24
Sveiki,

pastaruoju metu žiniasklaidoje padaugėjo pranešimų apie nelegalaus darbo atvejus pas ūkininkus. Valstybinė darbo inspekcija įspėja, kad šiais metais vis dažniau tikrins ūkininkus ar pas juos koks nelegalus darbininkas dirba. Taip vis dažniau akcentuojama sąvoka talka. Ieškojau internete talkos reikšmės, bet konkrečiai, kad būtų įstatymiškai apibrėžta nerandu, tad kaip gi tą talką reikia vertinti?
Jei pas mane dorą ūkininką ateis iš kaimo keli vyrukai padėti ne už pinigus, bet už tai, kad jie yra mano draugai, tai tokia situacija vadinsis talka, jei jiems nieko neduosiu, o jie man padeda kaip draugai??
Ir dr tokį dalyką girdėjau kaip savanoriškas darbas ūkininko ūkyje. Neva per mėnesį savanoriškai tau ūkio darbuose žmogus gali padėti ne daugiau kaip 2 valandas laiko. Tai toksai didelis klaustukas, kas kontroliuoja ir kas išmatuos to žmogaus įdirtbą darbą pas mane? juk nepradės darbo inspekcija elgtis kaip FNTT, kurį laiką stebės ūkininko nelegalų darbininką nuo kelio, o po trijų valandų pribėgs prie traktoriaus ir jau tada rašys pažeidimą dėl nelegalaus darbuotojo pas ūkininką.
Baust baudžia didelėmis sumomis, bet taip iki galo nėra išaiškinta kaip vertinamos tokios situacijos dėl darbo pas ūkininką..
Svečias Svečias
Atsakyti
2012-04-25
Jei draugas pades tau per seja trumpam, nemanau kad tave kas baus ar tikrins:) Tik yra piktu ukininku, kurie gali tave kaip konkurenta uzskusti del nelegalaus darbo, va tada jau lauk darbo inspekcijos vizito. O siaip jei ukininko ukis iki 300 ha dydzio, tai logiska, kad toki uki imanoma apsi dirbti dviese, tarkim tevui ir sunui. Nemanau kad kas eitu tikrint del tokiu dalyku.
Bet va yra ir tokiu ukiu, kurie turi virs 1000 ha, ir tik viena legaliai idarbinta darbuotoja, va tokioj situacijoj mokesciu ir darbo inspekcija deda klaustuka, jei tu jiems uzkliuni, ir lauk vizito. Tada nepades nei talkos organizavimas pas ukininka nei savanoriskas darbas:)
Svečias Svečias
Atsakyti
2012-05-02
kur jus randat normaliu darbininku, pas mus kaime ir aplinkinese vietovese vien pasalpu gavejai, kuriems yra geriau gyventi is pasalpu, nei eiti pas ukininka ir dirtbi. Aisku suprantama darbas pas rimta ukininkas bus iformintas legaliai, o jie sito bijo labai, ir darbo birzos ir nieko gero, paliegelius siuncia, kurie akmens nuo dirvos nepakelia. Lieka tik gimines ir draugai, o talka ir baisu organizuoti, paskiau is pavydo tie bedarbiiai uzskundzia kad ju nesamdau, o tik gimines idarbinu savo ukyje. Bet kas is tu bedarbiu, atprate nuo darbo, jiems tik pinigu duok ir valgyt, o dirbt, net keliu valandu rimtai nesugeba padirbt, ziurek jau mykia kad buteli parnest, iki kur ta lietuva nusirito, negi reikes kinieciu atsivezti i savo uki..
Svečias Svečias
Atsakyti
2012-11-25
Veskis kinieciu,bet idomu ar jie dirbs uz tiek kiek siulai,pas gerus ukininkus zmones dyrba ir nesikeicia,gal koks despotas ten ir esi kad nieks nedyrba.Nu taip,su giminem nepasigincysi,o jiems jau imetat kokia kiaulyte,ar bulviu maiseli,va taip,buoze
Svečias Svečias
Atsakyti
2012-11-26
Niekas darbininkų neišnaudoja, tiesiog yra žmonių, kurie atpratę nuo darbo, o rasti gerų darbininkų ūkininkui gana sunku.
Niekas čia tų kiniečių pas ūkininkus nepriveš, visgi jiems prie statybų ten geriau apsimokėtų, mažiau žinoti ir mažiau reikalavimų, nei dirbant pas ūkininką, tiesiog norėjau pasakyti, kad labai sunku rasti gerų darbininkų kurie dirbtų ūkyje, aiškų mokant padorų atlyginimą, o ne už minimumą kaip pagalvojai
Svečias Svečias
Atsakyti
2012-12-04
ieskau darbo pas ukinika rasyti y emaila nebijau dirpti sunku darba turiu traktoriaus teisias negeriu esu saziningas
Svečias Svečias
Atsakyti
2012-12-07
rarunai is kokio miesto busi ar ieskai darbo pas ukininka kartu su apgyvendinimu?
Svečias Svečias
Atsakyti
2013-01-01
ieskau darbo pas ukininka su apgyvendinimu esu jaunas darbstus
Svečias Svečias
Atsakyti
2013-01-17
uz kiek sutiktumet dirbti pas ukininka?
Svečias kore
Atsakyti
2013-01-19
Sveiki ,mieli lietuvos ukininkai,esu plataus profilio statybininkas,ieskausi darbo,galiu dyrbti yvairius darbus.Siulyti su galimybe suteikiant gyvenama vieta,rasyti i elektronini
Svečias Svečias
Atsakyti
2013-02-01
ieskau darbo pas ukininka,nesu asas traktoristas,bet su traktoriumi esu dirbes,teke ir arti ir purksti.Turiu visas kategorijas,galiu vairuoti ir fura.pageidautina netoli Marijampoles,bet galima ir is toleliau,jei kas padengtu vazinejimo islaidas:)nes gvenu pacioje Marijampoleje...P.s...gaves atlyginima kita ryta i darba ateinu blaivas :)))mano adresas
Svečias Svečias
Atsakyti
2013-04-22
sveiki turiu tr1 tr2 traktorininko teises teko dirbti su valtra siektiek vazineti su fendu,dirbau su pakroveju jcb.mano emailas noreciau sujumis pabendrauti daugiau
Svečias nerijus
Atsakyti
2013-04-28
Nerijau, jei jau ieskai darbo pas ukininkus, didesnis sansas rasti butu jei parasytum pats is kokio esi rajono, ir ar ieskai darbo su apgyvendinimu ar iprasto su vazinejimuu i uki..
Svečias nerkai
Atsakyti
2013-07-28
Svečias TADAS DANILEVICIUS
Atsakyti
2013-07-28
MOB NR TIKSLUS TADAS
Svečias TADAS DANILEVICIUS

 

Prisjungti Registruotis

Mūsų draugai

Emigrantams.lt - Lietuvos emigrantai.

GrožioKlubas.lt - portalas moterims apie grožį, madą ir stilių.

Suaugusiems.lt - tiesiogine to žodžio prasme ;)

Fotografas

Glaustai.lt - visos naujienos.

Dainos.lt - dainų žodžiai ir video.

Prognozavo.lt - ateities prognozės.

Erotinės prekes - prekės suaugusiems.

Rašyba.lt - rašybos klaidų taisymas.

Taip pat skaitykite